Koktejlový kurz opět na naší škole

V minulém týdnu od 9. 10. – 13. 10. 2017 proběhl na naší škole, pod vedením lektorů Bc. Adama Navrátila a Bc. Jakuba Orla ze vzdělávací platformy Škola z praxe, specializační vzdělávací program „Koktejlový kurz“. Během pěti dní se studenti naučili připravovat desítky druhů koktejlů jak způsobem, který jim může pomoci uspět na soutěžích, tak především prací na místě simulující reálný provoz, kterou oba lektoři považují za klíčový prvek tohoto kurzu.

Koktejlový kurz se dlouhodobě těší velké oblibě u studentů. "Jsme nadšeni velkým počtem přihlášených," nechal se slyšet Adam Navrátil, který dodal, že nikdo neměl výraznější problémy prospět závěrečnou zkouškou. Lektoři hodnotí průběh kurzu jako hladký. Výkon studentů při praktické závěrečné zkoušce, která předchází slavnostnímu předávání Certifikátů, byl nad očekávání dobrý. Svědčí o tom i vyšší počet vyznamenaných studentů, než je běžné. Ve finále byla vyhlášena osobnost kurzu, kterou se stala Natálie Hošická. Natce byl předán profesionální třídílný šejkr.

"Přejeme Opavě mnoho zdaru a brzy na viděnou na školním kole soutěže Kofola Cup", dodává na závěr barman Jakub Orel z barmanské skupiny Barmani Zlín. Jak lektoři, tak škola, vnímá velmi pozitivní dopad kurzu na motivaci a zápal studentů.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 18. října 2017, Ing. Pavlína Šmachová

další aktuality »