Praktická část maturitní zkoušky, třída 4.B

V dubnu letošního roku se uskutečnila v zahradě i v prostorách naší školní restaurace Vesna praktická část maturitní zkoušky. Třída 4.B maturovala ve čtyřech dnech, resp. vždy první den byla příprava a druhý den realizace slavnostní hostiny. Dne 17.4. 2018 proběhla vyšší forma složité obsluhy na téma Karneval v Benátkách. Studenti v maskách dohotovovali a servírovali všechny pokrmy z flambovacích vozíků a z keridonů především pro své maminky a babičky. Výborné pokrmy byly doplněny i vhodnými nápoji.

Dne 19. 4. 2018 jsme projeli celý svět na palubě zaoceánské lodi. Téma rautu bylo Na moři, a proto každý z účastníků dostal při vstupu palubní lístek, díky kterému hosté obdrželi jídla, pití i zábavy, co hrdlo ráčílo. To vše za účasti televize Polar, která o tom natočila krátký šot. Podávali se delikatesy ze všech částí zeměkoule, a to jak formou studeného, tak i teplého bufetu. O nápoje se staraly sličné barmanky, o kávu znalí baristé a ke všemu hrál potulný kytarista. Stručně řečeno – prima trip.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 18. května 2018, Mgr. Jiří Vizauer

další aktuality »