Má praxe v německém hotelu Baltic

V listopadu jsem vyrazila na svou první zahraniční praxi na německý ostrov Usedom v Baltském moři, do lázeňského městečka Zinnowitz do hotelu Baltic.

Na první pohled je hotel obrovský a barevný. S vyraženým dechem jsem vcházela dovnitř. A ten vyražený dech vám zůstane dlouho, pokud na takové věci nejste zvyklí a nikam nejezdíte. Byla jsem nadšená. Nejkrásnější výhled na moře z hotelu je hlavně v jídelně. Hotel ale není jediné místo, kde je nádherně. Mezi taková místa patří i pláž a výhled až na horizont. Okouzlily mě také stavby domů, jiných hotelů, restaurací, kaváren, všechno to stojí za návštěvu a podívání se.

Abych se vrátila zpátky k hotelu, setkala jsem se tady s moc fajn sympatickými lidmi, nejen v práci, ale také mezi hosty. Jsem ráda, že zde byl tak fajn kolektiv a myslím, že postupem času od odjezdu mi ti lidé budou chybět.

Ubytování bylo zařízeno na internátu, který patří k hotelu. Bylo tam příjemně, teplo, klid a ticho. Což nám hodně vyhovovalo. S úsměvem jsem přijala balíček Haribo, který byl položený na naší posteli.

Celkový dojem z této cesty do zahraničí byl super. Získala jsem něco nového do života a určitě bych doporučila každému, kdo pojede do hotelu Baltic, aby vypnul a užíval si přítomnosti moře a fajn místa.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 20. prosince 2017, Binarová Hana, nadšená cestovatelka a cukrářka.

další aktuality »