Na zkušenou do Koreje

Ve dnech 22. 6. – 2. 7. 2019 Tomáš Gural a Erik Švidra odjeli sbírat zkušenosti do Jižní Koreje. Tento Gastrotrip organizoval Moravskoslezský kraj pro 10 vybraných studentů odborných škol s gastronomickým zaměřením.

Hlavním cílem bylo prohloubení spolupráce s partnerským regionem metropolitního města Ulsan. Naši studenti zde získávali zkušenosti v oblasti korejské kuchyně, kdy se spolu se svými korejskými partnery učili vařit korejská jídla, poznávali tradiční suroviny i netradiční způsoby přípravy pokrmů.

Kromě poznávaní korejské kuchyně a ukázek české kuchyně, naši studenti také poznávali korejskou kulturu a přírodní krásy Jižní Koreje.

Více informací o tomto Gastrotripu budou, pro zájemce, Tomáš a Erik prezentovat po zpracování veškerých materiálů ve společenské místnosti restaurace Vesna.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 26. září 2019, Ing. Pavlína Šmachová

další aktuality »