Zahraniční letní praxe – Anglie

Naše škola již třetím rokem spolupracuje s hotelovým řetězcem English Lakes Hotels Resorts & Venues, jehož hotely jsou umístěny v krásném prostředí národního parku Lake District v severozápadní Anglii. Žáci školy mají možnost svou povinnou letní odbornou praxi absolvovat v hotelech The Wild Boar a Low Wood Bay, nacházejících se u největšího anglického jezera Windermere, a v hotelu Lancaster v hrabství Lancashire, a to jako obsluha v restauraci, v baru a v kavárně. https://englishlakes.co.uk/

Letošní praktikanti se vrátili ze své tříměsíční praxe spokojeni, tři z nich si tuto praxi ještě prodloužili o dva týdny. Ocenili zejména výborné platové podmínky, včetně zajímavých bonusů k platu, velmi přátelské a vstřícné kolegy, i jazykový přínos této praxe pro svou maturitní zkoušku, která je čeká již za několik měsíců. Svou spokojenost s prací našich žáků vyjádřil také zaměstnavatel tím, že pro ně připravil závěrečnou slavnostní večeři.

V letošním roce žákům školy nabízíme 12 pracovních míst v obsluze a 5 pracovních míst v kuchyni. Pro letošní absolventy pak anglický zaměstnavatel přichází s nabídkou práce na plný úvazek.

Prezentace hotelového řetězce a info schůzka pro zájemce o tuto letní praxi (případně o zaměstnání v této destinaci) se bude konat v pondělí 14. října 2019, za účasti vedení hotelového řetězce English Lakes Hotels Resorts & Venues. Podrobnější informace a registrace žáků se zájmem o pondělní schůzku u Mgr. Klimentové (Tyršova 34) a Mgr. Moravcové (Husova 6).

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 7. října 2019, Mgr. Olga Klimentová

další aktuality »