Slavnostní vyhodnocení školního roku 2018/2019 a zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 7. října 2019 proběhlo ve Slezském divadle v Opavě slavnostní vyhodnocení školního roku 2018/2019 a zahájení školního roku 2019/20.

Statutární zástupce školy Mgr. Milan Šmíd po krátkém úvodním slově předal mikrofon ředteli školy. Mgr. Martin Ruský zhodnotil ve svém projevu maturitní zkoušky, hovořil o úspěšných zahraničních praxích a ocenil vstřícný přístup žáků k aktivitám, které vykonávají i nad rámec školní docházky, ve svém volném čase. Nastupující žáci prvních ročníků si tak mohli udělat představu, co vše se na škole děje, do jakých aktivit se mohou zapojit a na co se mohou těšit.

Následně vedení školy ocenilo prospěchově nejúspěšnější žáky školy a úžasný sportovní výkon žáka Matěje Srovnala, který se stal mistrem světa v parkouru na olympiádě neolympijských sportů v Budapešti. Příjemnou atmosféru slavnostního zhodnocení uplynulého školního roku a zahájení nového doplnilo divadelní představení Slezského divadla v Opavě Saturnin, které se žákům velmi líbilo a výkony herců odměnilo na konci velkým potleskem.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 8. října 2019, Mgr. Michaela Kryšpínová

další aktuality »