Studuj v Anglii!

V rámci nabídek kariérového poradenství proběhl pro zájemce ve čtvrtek 12. prosince workshop o možnostech studia v zahraničí, tentokrát v Anglii. Dlouhodobě spolupracujeme s University College Birmingham, kde již mnoho našich absolventů úspěšně ukončilo či právě studuje zajímavé a netradiční obory.

Birmingham je druhým největším městem Velké Británie. UCB je součástí University Birmingham a nabízí praktické studium v oborech cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie. Zájemci o studium si mohou vybrat z oborů zaměřených na cestovní ruch, business, hotelnictví, kulinářství (vrcholová gastronomie), letecký průmysl, eventy (pořádání akcí různého typu), marketing, nebo třeba i sportovní management, sportovní terapii či dokonce pedagogiku nebo sociální práce. UCB nabízí jiný způsob studia - skloubení teorie s praxí, pracovat nejen individuálně, ale především v týmu. Navíc do školy se chodí jen 3x týdně, aby studenti měli čas na práci, či další aktivity

V současném prvním ročníků studují tři úspěšní maturanti. O své zkušenosti se s možnými budoucími studenty přijeli podělit Matěj Svoboda, který pro UCB pracuje, zprostředkovává informace a pomáhá s přijímacím řízením, a náš bývalý student Jiří Voznička, který vystudoval obor Sportovní management. Zajímavou prezentací se snažili přiblížit atraktivní studium, studentský život, způsob přihlašování na vysokou školu, financování, ukázat možnosti práce při studiu, nabídky ubytování či volnočasové aktivity.

Vzhledem k počtu dotazů můžeme usuzovat, že i v dalších letech budeme mít další úspěšné absolventy University College Birmingham.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 14. prosince 2019, Mgr. Michaela Kryšpínová

další aktuality »