Podzimní Vídeň, Znojmo a malebný park Podyjí

Studenti I. ročníku oboru Cestovní ruch vyrazili v krásných podzimních dnech na již tradiční dvoudenní cvičnou odbornou exkurzi do historické Vídně a na Znojemsko. Ve Vídni jsme si prohlédli tradiční výletní cíle jako habsburský zámek Hofburg, majestátní radnici, gotickou katedrálu sv. Štěpána a mnohé další. Nechyběla ani zábavná část v proslulém parku Prátr s vyhlášenými atrakcemi typu Obřího kola či vystřelovací vesmírné lavice.

Na rozdíl od let minulých jsme se letos ubytovali v *** hotelu Morava v centru Znojma. Ráno nás čekala skvělá a bohatá snídaně a poté objevování tajemných míst města Znojma včetně podzemních chodeb.

A nejlepší na závěr. Procházka podzimem zbarveným národním parkem Podyjí u obce Čížov a především výhled z Hardeggské vyhlídky na nejmenší rakouské městečko, nás všechny pohladil po duši.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 17. října 2018, Mgr. Petr Láznička

další aktuality »