VELETRH VZDĚLÁVÁNÍ v OC BREDA & WEINSTEIN OPAVA

Veletrh vzdělávání v Opavě se uskutečnil dne 18. října 2018 v OC Breda & Weinstein. Pořadatelem byl opět Opavský a Hlučínský deník. Veletrhu se zúčastnily střední školy a gymnázia z Opavska, Ostravska a Bruntálska.

Cílem Veletrhu bylo představit školy a jejich zaměření, kde právě v OC Breda zastupitelé škol se svými žáky prezentovali svou školu. Naší školu představili studenti maturitních oborů Hotelnictví, kteří se prezentovali přípravou míchaných nápojů, které rozdávali přítomným návštěvníkům.

Své vystoupení s míchanými nápoji předvedli také ve dvou vstupech na podiu. Studenti maturitního oboru Cestovní ruch nabízeli kolemjdoucím letáky a prezentovali zájemcům učební a maturitní obory naší školy.

Učební obory zastupovali žáci učebních oborů pekař, výrobce potravin a řezník. Řezníci nabízeli grilované klobásy a jednohubky s vlastnoručně vyrobenou paštikou. Výrobci potravin pekli oplatky, měli napečené linecké pečivo, které návštěvníkům moc chutnalo. Pekaři se předvedli zdobením perníků. Sami návštěvnici si mohli perníčky nazdobit a odnést.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 24. října 2018, Mgr. Marcela Rymlová

další aktuality »