VELETRH VYSOKÝCH ŠKOL GAUDEAMUS

Dne 24. října navštívili žáci 4. ročníků, kteří mají zájem studovat na vysoké škole, veletrh vysokých škol Gaudeamus v Brně.

Veletrh Gaudeamus má tradici a pro studenty je jedním z nejvýznamnějších zdrojů informací o budoucím studiu. Nabídka vzdělávání je soustředěna na jednom místě a její spektrum zahrnuje všechny formy pomaturitního studia dostupného v ČR i řadě zemí v zahraničí.

Na jednom místě jsou k dispozici informace, které studenti nenajdou nikde na internetu ani na dnech otevřených dveří škol. Mezi unikátní informační kanály veletrhu patří zejména přednášky vystavovatelů a možnost osobního setkání se zástupci a především studenty jednotlivých škol. Další jedinečnou součástí veletrhu je poradenský servis, který dokáže studentům pomoci při volbě jejich budoucího studia a vyhledat vhodnou školu, nebo studijní obor dle jejich preferencí.

XXV. ročník veletrhu návštěvníkům nabídl rekordních 438 univerzit, vysokých, vyšších odborných škol a jiných vzdělávacích institucí, z toho 172 univerzit a vysokých škol ze zahraničí. Vystavovatelé přijeli z České republiky a dalších 13 zemí

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 1. listopadu 2018, Mgr. Michaela Kryšpínová

další aktuality »