SPECIÁLNÍ WORKSHOP ŘEDITELŮ JA STUDENTSKÝCH FIREM

V úterý 6. listopadu 2018 se do Zlína, resp. do Baťovy vily, sjeli novopečení ředitelé studentských společností z celé Moravy na speciální workshop ředitelů JA studentských firem zapojených do vzdělávacího programu JA studentská firma.

Z naší školy se akce zúčastnila Aneta Beranová, studentka II. ročníku nástavbového studia oboru Podnikání a ředitelka studentské společnosti T.P.H. Středoškoláci získali na setkání know-how, potřebné pro fungování a rozvoj jejich nově vznikajících firem. S náplní celoročního vzdělávacího programu JA studentská firma, jeho pravidly a posláním neziskové organizace JA (Junior Achievement) Czech studenty seznámila projektová manažerka JA Czech Alice Harlasová. Poté zástupce JA Alumni seznámil přítomné studenty s možností členství v této absolventské organizaci. Praktické rady a zkušenosti jim předala Miroslava Lacková, Branch Manager z personální společnosti Manpower.

Do základů marketingu ředitele zasvětil Product Manager Michael Koch z agentury Taste. Všechny vědomosti, které studenti získali během dopoledne, si mohli otestovat a vyzkoušet v praxi v rámci odpoledního workshopu na téma „Zrození produktu a značky“.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 14. listopadu 2018, Ing. Ivana Vaculová

další aktuality »