Koktejlový kurz na naší škole

Od 5. 11. – 9. 11. 2018 se na naší škole, opět jako každoročně, konal Koktejlový kurz. Zájem ze strany žáků byl letos obrovský. Kurzu se účastnili jak žáci oboru Hotelnictví, tak oboru Cestovní ruch. Koktejly jsou královská disciplína v nápojové kultuře a snad i proto se celkový počet mladých nadšených barmanů vyšplhal až na 32 účastníků.

Barmani a školitelé v jedné osobě, Bc. Kuba Orel a Bc. Jakub Navrátil, se našim žákům věnovali velmi profesionálně s velkým nadšením pro obor. A bylo to znát. Ohlasy našich studentů na Koktejlový kurz byly více než pozitivní. Každý student míchal drinky z těch nejlepších surovin a výsledem byly dokonale harmonické nápoje.

Vzhledem k tomu, že během 5 dnů trvání koktejlového kurzu mladí barmani sbírali jak teoretické ale hlavně praktické dovednosti, závěrečná zkouška nepředstavovala pro žádného našeho žáka výraznější problém. Všichni žáci prospěli, někteří s vyznamenáním.

Závěrem bych řekla, že Barmani Zlín opět naplnili očekávání jak studentů, tak i nás odborných učitelů.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 19. listopadu 2018, Ing. Pavlína Šmachová

další aktuality »