Babí Gastrofestival v obchodním centru BREDA

V pátek 21.9. 2018 se za naši účasti konal pilotní Babí Gastrofestival v obchodním centru BREDA. Hned u vchodu do obchodního centra byl postaven náš stánek s logem školy a v něm byly nabízeny výrobky našich žáků. Pro koláče z Terasy, pečivo od pekařů, oplatky s logem školy od cukrovinkářů a palačinky od našich studentů z T34 si chodili zájemci od miminek až po seniory po celý den.

Vše vyvrcholilo pódiovým vystoupením studentek 2. ročníku , které předvedly s Mgr. Vizauerem grilování chobotnice ochucené citónovo-olivovou emulzí, servírované na salátu z mořských řas a s grilovaným cherry rajčátkem. Počáteční obavy se rychle rozplynuly a vydaných a prezentovaných padesát miniporcí svědčilo o úspěchu akce. Výrobky z venkovního stánku byly vyprodány a po osmé večer se všichni vydali užít si nastávající víkend.

Součástí programu bylo vystoupení Lukáše Chmely z Panského mlýna s ukázkou přípravy pstruhů, soutěž v pojídání knedlíků a hranolek na čas, vystoupení kapely Acoustika, barmanská show, škola čepování, autogramiáda fotbalistů a barmanský souboj sportovců.

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Vloženo: 4. října 2018, Mgr. Jiří Vizauer

další aktuality »